Polecane kasyna

 • Bonus:   Aż do: 

  Oprogramowanie: 

  Ocena: 

  Odwiedź
 • Bonus:   Aż do: 

  Oprogramowanie: 

  Ocena: 

  Odwiedź
 • Bonus:   Aż do: 

  Oprogramowanie: 

  Ocena: 

  Odwiedź
 • Bonus:   Aż do: 

  Oprogramowanie: 

  Ocena: 

  Odwiedź

Gry maszyny hazardowe i milion dolarów

Jeżeli zapytać większość graczy, jaką sumę pieniędzy chcieliby wygrać lub jaka kwota zmieniłaby ich życie, to najczęściej pada suma miliona dolarów. Czy da się wygrać milion grając w gry maszyny hazardowe w internecie? Da się. Trzeba po prostu grać na automatach progresywnych. Istnieje wiele automatów progresywnych, ale cztery gry maszyny hazardowe online oficjalnie wypłaciły graczom ponad milionowe wygrane, za jeden pojedynczy spin.

Oczywiście nikt nie zagwarantuje ci, że grając w te gry automaty hazardowe, wygrasz milion dolarów, ale te cztery stanowią najlepszy wybór spośród wszystkich dostępnych gier typu online automaty. Hazardowe gry progresywne mają to do siebie, że po tym, jak padnie wygrana progresywna, pula spada do początkowego poziomu i od nowa rośnie. Dlatego nie zawsze główna wygrana będzie wynsiła ponad milion dolarów, ale trafienie puli wcale nie jest łatwe i dlatego bardzo często progresywne pule grubo przekraczają milion dolarów.

Co to za gry maszynowe hazardowe? Pierwszą z nich jest Mega Moola. Pula początkowa tego automatu wynosi milion dolarów. Mega Moola dostępny jest w kasynach korzystających z sieci Microgaming. Maksymalny zakład za obrót wynosi 6,75 $, a pulę progresywną wygrywa się podczas opcji bonusowej: koło fortuny. Inną godną uwagi grą jest Major Millions. To właśnie ten automat jako pierwszy w historii wypłacił milionową wygraną. Tylko na przestrzeni dwóch ostatnich lat gra Major Millions aż 6 osób zamieniła w milionerów. Tego wyniku nie pobije żadna inna gra online.

Millionaires Club to kolejny automat, który wypłacił milion dolarów. Główną pulę można wygrać w podobny sposób jak w Mega Moola – podczas specjalnej opcji bonusowej, w której czeka na nas koło fortuny. Millionaires Club wypłacił 3 wygrane w kwocie ponad milion dolarów. Czwartą grą jest King Cashalot. To druga gra sieci Microgaming. Maksymalny zakład wynosi 2,25$. Minimalna pula to 100 000$, a więc zanim urośnie ona do miliona, trzeba trochę poczekać.

Reklama

Related Sites